Math Notebook and Calculator

Stack of Books

Albinos Šakalienės mokykla

Įkurta 1995.03.27

Dirba tik aukštos kvalifikacijos, sukaupę didelę patirtį pedagogai.

Mokyklos tikslas - gerai paruošti mokinius sėkmingai mokytis:

• Ketvirtokus - lietuvių k., anglų k., matematiką.

• Aštuntokus - pasirengti egzaminams stojimui į gimnazijas:
    lietuvių k., anglų k., matematiką;
    nuo vasario mėnesio, gimnazijoms paskelbus stojamųjų egzaminų programas, dėstysime istoriją, biologiją, fiziką bei chemiją.

• Abiturientus ruošiame valstybiniams egzaminams:
    mokome lietuvių k., anglų k., matematiką, biologiją, istoriją, fiziką, chemiją.
    Taip pat, pagal pageidavimą, mokome vokiečių ir prancūzų kalbas.

• Padedame pasiruošti IELTS egzaminui.

• Suaugusius mokome anglų kalbą. Nustatome kalbos mokėjimo lygį.

• Kiekvienais metais birželio menesį vykstame į mokomąją - pažintinę kelionę į Angliją į Royal Holloway University of London.
    Anglų kalbos pamokos Londone vyksta nuo 9 val. iki 12.30 val.
    Po pamokų - pažintis su Londono žymiausiomis vietomis bei architektūros paminklais.
    Aplankome Stratford-upon-Avon miestą, W. Šekspyro gimtinę.

• NAUJIENA šiais metais nuo spalio mėnesio Royal Holloway Universiteto dėstytojai ves anglų kalbos pamokas nuotoliniu būdu, pagrindinį dėmesį skirdami kalbėjimui, lietuviams labai svarbiai kalbos mokymo sričiai.

• Taip pat lietuvių k., matematikos ir anglų k. pamokos vyks:
    penktokams, šeštokams, septintokams, devintokams, dešimtokams ir vienuoliktokams atsižvelgiant į pageidavimus.

• Vasarą planuojama stovyklėlė su mokomosiomis nuotaikongomis pamokėlėmis su anglų k., lietuvių k., matematika, daile ir muzika.

Esame labai dėkingi moksleiviams ir Jų tėveliams už dėmesį, pasitikėjimą ir meilę, bei dėstytojams už Jų nuoširdžias ilgametes pastangas siekiant gerų rezultatų.

Laukiame mokykloje.

Iki susitikimo!